Ochrana osobních údajů

Příspěvěk blogu

srpna 23, 2023 Karolina Prokešová 0 Komentáře

Úvod

Vážíme si důvěry, kterou jste nám prokázali při poskytování vašich osobních údajů, a jsme si vědomi odpovědnosti, která z toho plyne. Naše webová stránka DentaPlus: Vaše stomatologie se zavazuje chránit vaše osobní údaje a dodržovat všechny právní normy související s ochranou dat. Tento dokument popisuje, jakým způsobem zpracováváme informace o vás, jaké máte právo se vyjádřit k užívání vašich dat a jakou máte možnost kontrolovat veškeré informace, které nám poskytnete.

Zásady zpracování osobních údajů

Ochrana vašich osobních údajů je pro nás na prvním místě. Při zpracování osobních údajů dodržujeme zákonné předpisy, především nařízení EU o ochraně osobních údajů (GDPR). Veškeré shromažďované informace jsou předmětem nejpřísnějších bezpečnostních opatření a jsou zpracovávány výhradně za účelem, pro které byly poskytnuty. Dále se zavazujeme k transparentnosti při nakládání s osobními údaji a k poskytování jasných informací o tom, kde, jak a proč vaše údaje používáme.

Shromažďování a využití osobních údajů

V rámci naší činnosti můžeme shromažďovat různé typy osobních údajů, včetně, ale neomezeně na, vaše jméno, kontakt, e-mailovou adresu, případně další údaje potřebné pro poskytování našich služeb nebo komunikaci s vámi. Tyto informace jsou shromažďovány buď přímo od vás skrze naši webovou stránku nebo jiným osobním kontaktem. Používáme je výhradně za účelem zlepšení našich služeb, informování o novinkách a aktivitách naší společnosti, či reakci na vaše dotazy a připomínky.

Uchovávání osobních údajů

Osobní údaje jsou uchovávány v bezpečném prostředí a jsou chráněny před neoprávněným přístupem, zneužitím nebo zničením. Námi zavedené bezpečnostní opatření zahrnují jak fyzickou, tak i elektronickou ochranu dat. Vámi poskytnuté osobní údaje uchováváme pouze po nezbytně nutnou dobu a po uplynutí této doby jsou údaje bezpečně zlikvidovány nebo anonymizovány.

Práva subjektu údajů

Jako subjekt údajů máte řadu práv, včetně práva na přístup k vašim osobním údajům, práva na opravu nebo výmaz údajů, práva na omezení zpracování, práva vznést námitky proti zpracování a práva na přenositelnost údajů. Pro uplatnění svých práv nebo pokud máte jakékoliv dotazy ohledně zpracování vašich osobních údajů, můžete nás kdykoliv kontaktovat na e-mailové adrese [email protected]. Na všechny vaše dotazy a požadavky budeme reagovat bez zbytečného odkladu, avšak nejpozději do jednoho měsíce od obdržení žádosti.

Kontaktní informace

V případě dotazů ohledně ochrany osobních údajů nebo uplatnění práv subjektů údajů se můžete obrátit přímo na majitele webu DentaPlus: Vaše stomatologie, paní Karolinu Prokešovou, na adrese tř. Míru 449/9, 779 00 Olomouc, Česká republika, nebo elektronicky na e-mailovou adresu [email protected].


Autor

Karolina Prokešová

Karolina Prokešová

Jsem stomatoložka s dlouholetou praxí v oboru. Pracuji v Olomouci, kde se specializuji na prevenci zubních chorob. Ráda píšu o různých tématech spojených s péčí o zuby a snažím se tak vzdělávat širokou veřejnost. V mém blogu a sociálních médiích pravidelně sdílím rady a tipy, jak si správně čistit zuby a jak se vyhnout nežádoucím zubním problémům.


Související příspěvky

Napsat komentář