Podmínky používání

Příspěvěk blogu

srpna 23, 2023 Karolina Prokešová 0 Komentáře

Úvodní ustanovení

Tento dokument, označovaný jako Podmínky používání, stanovuje práva a povinnosti uživatelů a provozovatele webu dentaplus.cz, a to v celkovém rozsahu nabízených služeb a informací. Dále specifikuje pravidla pro využívání obsahu, autorská práva, ochranu osobních údajů, a způsob řešení případných sporů. Užíváním webové stránky a jejich služeb vyjadřuje uživatel souhlas s těmito podmínkami a zavazuje se je dodržovat.

Ochrana osobních údajů a bezpečnost

Zásady ochrany osobních údajů jsou pečlivě definovány a zajišťují maximální možnou ochranu dat uživatelů webu dentaplus.cz. Veškeré osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s platnou legislativou České republiky a Evropské unie. Provozovatel stránky se zavazuje chránit osobní údaje před zneužitím a neposkytuje je třetím stranám bez souhlasu uživatelů.

Použití obsahu webu

Veškerý obsah publikovaný na webu dentaplus.cz, včetně textů, grafiky, fotografií, animací, videí a dalších materiálů, je chráněn autorským právem a jinými právy duševního vlastnictví. Uživatelé smí používat obsah webu výhradně pro osobní, nekomerční účely a je zakázáno jakékoli jeho kopírování, distribuce, vysílání, zveřejňování nebo jiné šíření bez předchozího písemného souhlasu provozovatele nebo majitele autorských práv.

Závěrečná ustanovení

Provozovatel webu dentaplus.cz si vyhrazuje právo tento dokument Podmínky používání kdykoliv upravit nebo doplnit. Každá taková změna bude uveřejněna na webu a uživatelé by měli pravidelně kontrolovat aktuálnost podmínek. V případě jakýchkoliv dotazů nebo požadavků se uživatelé mohou obrátit na provozovatele prostřednictvím emailu na adrese [email protected]. Kontaktní informace provozovatele: Karolina Prokešová, tř. Míru 449/9, 779 00 Olomouc, Česká republika


Autor

Karolina Prokešová

Karolina Prokešová

Jsem stomatoložka s dlouholetou praxí v oboru. Pracuji v Olomouci, kde se specializuji na prevenci zubních chorob. Ráda píšu o různých tématech spojených s péčí o zuby a snažím se tak vzdělávat širokou veřejnost. V mém blogu a sociálních médiích pravidelně sdílím rady a tipy, jak si správně čistit zuby a jak se vyhnout nežádoucím zubním problémům.


Související příspěvky

Napsat komentář