Zásady ochrany soukromí

Příspěvěk blogu

srpna 23, 2023 Karolina Prokešová 0 Komentáře

Úvod

Vítáme Vás na webu DentaPlus: Vaše stomatologie a děkujeme Vám za Váš zájem o naše služby. Ochrana vašeho soukromí je pro nás velmi důležitá a chtěli bychom, abyste se při návštěvě našich stránek cítili bezpečně. Tento dokument Zásady ochrany soukromí slouží k tomu, aby Vás informoval o tom, jaké osobní údaje shromažďujeme, jak jsou tyto údaje používány a jaká máte práva související s ochranou Vašich údajů. Prosíme, věnujte patřičnou pozornost informacím uvedeným v této sekci.

Sběr a použití osobních údajů

Ve chvíli, kdy navštívíte naši webovou stránku, můžeme shromažďovat některé informace o Vás, jako je Vaše IP adresa, informace o Vašem prohlížeči, operačním systému nebo o stránkách, které na našem webu navštívíte. Tyto informace slouží převážně k zajištění bezpečnosti a k optimalizaci našich webových služeb. Při vyplňování jakéhokoli formuláře na naší stránce, jako je kontaktní formulář nebo při objednávce služeb, můžeme po Vás požadovat osobní údaje, jako je jméno, e-mailová adresa nebo telefonní číslo. Tyto informace používáme výhradně za účelem zpracování Vašich dotazů nebo objednávek a nebudeme je sdílet s třetími stranami bez Vašeho výslovného souhlasu.

Bezpečnost osobních údajů

Zabezpečení Vašich osobních údajů je pro nás prioritou. Používáme různá technická a organizační opatření pro ochranu Vašich údajů proti neoprávněnému přístupu, ztrátě, zničení nebo jinému poškození. Všechny osobní údaje jsou ukládány na bezpečných serverech a jsou přístupné pouze oprávněným osobám, které s těmito údaji musí nezbytně manipulovat. Bereme však na vědomí, že přenos dat přes internet nemůže být nikdy zcela zabezpečený proti všem rizikům a proto nemůžeme plně zaručit absolutní bezpečnost jakýchkoli informací, které nám zašlete přes internet.

Práva subjektu údajů

Jako subjekt údajů, který nám poskytl své osobní údaje, máte právo na přístup k Vašim údajům, jejich opravu, výmaz nebo omezení zpracování. Také máte právo nesouhlasit s jejich zpracováním, právo na přenositelnost údajů a právo podat stížnost u dozorového úřadu. Pokud máte jakékoli dotazy nebo poptávky týkající se Vašich osobních údajů a práv s nimi spojených, můžete se na nás obrátit prostřednictvím e-mailu na adrese [email protected].

Kontakt

Pokud máte jakékoli dotazy nebo obavy týkající se ochrany Vašich osobních údajů, neváhejte nás kontaktovat. Vaše podněty a otázky jsou pro nás důležité a budeme se snažit odpovědět na ně v co nejkratším možném čase. Kontaktní údaje majitele webových stránek jsou: Karolina Prokešová, tř. Míru 449/9, 779 00 Olomouc, Česká republika, e-mail: [email protected].


Autor

Karolina Prokešová

Karolina Prokešová

Jsem stomatoložka s dlouholetou praxí v oboru. Pracuji v Olomouci, kde se specializuji na prevenci zubních chorob. Ráda píšu o různých tématech spojených s péčí o zuby a snažím se tak vzdělávat širokou veřejnost. V mém blogu a sociálních médiích pravidelně sdílím rady a tipy, jak si správně čistit zuby a jak se vyhnout nežádoucím zubním problémům.


Související příspěvky

Napsat komentář