Jak opalescence bělení může zlepšit váš první dojem

Příspěvěk blogu

října 22, 2023 Veronika Jesenská 0 Komentáře
Jak opalescence bělení může zlepšit váš první dojem

Magic whiteness teeth, or how opalescence whitening can improve your first impression

Kdo by nechtěl mít zářivě bílé zuby, které přitahují pohledy obdivu a nechybí jim v nějakém americkém filmu? Asi každý. Ale ne každý ví, že právě takový vzhled zubů může skvěle zlepšit první dojem, který na nás ostatní udělají. A k tomu nemusíte trávit hodiny v zubařské ordinaci, stačí využít metodu opalescence bělení. Tato metoda je unikátní nejen svým názvem, ale hlavně výsledky, které přináší!

Jak funguje opalescence bělení

Není to vůbec tak komplikované, jak by vám mohlo na první pohled přijít. Opalescence bělení funguje na principu oxidace barviv, které způsobují zbarvení zubů. To znamená, že bělení není nijak invazivní, neškrábe na zubní sklovinu a nezpůsobuje jí škody. Těmto barvivům se daří prostě "rozpustit" a tím odstranit ze zubů. K tomu poslouží speciální bělící pasta, kterou si můžete nanést doma na zuby pomocí bělících lišt, nebo vám ji může nanést zkušený stomatolog přímo v ordinaci.

Proč zvolit právě opalescence bělení

Proč zvolit právě opalescence bělení a ne nějakou jinou metodu? Odpověď je jednoduchá! Tato metoda je účinná, bezpečná a relativně rychlá. Můžete si bejt jistí, že výsledky budou skvělé a budete s nimi spokojeni. Navíc, bělení zubů opalescence může skvěle zlepšit váš první dojem. Protože první dojem je to, co ostatní na vás udělají, je důležité, abychom zhodnotili, jak vypadáme a co můžeme udělat pro zlepšení.

Vylepšete svůj úsměv a sebevědomí

Hlavní výhodou opalescence bělení je skutečnost, že tento typ bělení zubů může vylepšit váš úsměv a zvýšit vaše sebevědomí. A to nejen proto, že budete mít krásně bílé zuby, ale také proto, že se budete cítit lépe a bude to vypadat lépe. To všechno může pozitivně ovlivnit váš první dojem na ostatní. Jak často jste slyšeli, že úsměv je to první, co si lidé všimnou?

Nevýhody opalescence bělení

Samozřejmě, jako u každého zákroku, i u opalescence bělení existují některé potenciální nevýhody. Tím nemyslím nic strašného, důležité je být informovaný a vědět, co čekat. Některým lidem může vadit, že proces bělení může být někdy trochu nepohodlný, nebo že výsledky bělení nejsou vždy trvalé. Ale jak už jsem zmínila, hlavní výhoda je skutečnost, že výsledky jsou skvělé a zlepšení úsměvu je patrné téměř okamžitě!

Osobní zkušenosti s opalescence bělením

Nyní bych se s vámi chtěla podělit o svůj příběh. Před nějakým časem jsem se rozhodla, že chci zkusit opalescence bělení. Přemýšlela jsem o tom již delší dobu, ale teprve když mi to doporučil můj manžel Jakub, rozhodla jsem se to skutečně vyzkoušet. A musím říct, že jsem byla velmi mile překvapena. Nejen že jsem si všimla značného zlepšení vzhledu mých zubů, ale také jsem si všimla zvýšení svého sebevědomí.

Opalescence bělení je něco, co můžu doporučit každému, kdo chce zlepšit svůj první dojem a cítit se lépe o jeho úsměvu. Je to jednoduché, rychlé a účinné. A co je nejlepší, výsledky jsou opravdu ohromující!


Autor

Veronika Jesenská

Veronika Jesenská

Jsem stomatoložka se zájmem o psaní o zdraví zubů. Mám vlastní stomatologickou ordinaci v Brně, kde se specializuji na všechny aspekty zubní péče. Ve volném čase píšu články o péči o zuby pro různé zdravotnické časopisy. Mým cílem je zvyšovat povědomí o důležitosti zubní hygieny a předcházení zubním chorobám.


Související příspěvky

Napsat komentář